• Zapalene medzi nohami u 3rocnej

    , Autor: mon-k

    Dcera ma medzi nohami zapalene. Ma to uplne cele cervene a nechce mi to ani ukazat co ju to boli. Tyzden ju uz kupem v kamilkach. Boli sme aj u pediatra ten odporucil kamilky a repik a canesten krem. Ten canesten nedavam neviem ci je to vhodne. Treba navsticit gynekologa ci opät zajst za pediatrom? Co by jej pomohlo?

    Dobrý deň, Canesten krém je vhodný aj u detí od 2 rokov. Riaďte sa radami pediatra. Myslím si, že trojročné dieťa je vhodnejším pacientom pre pediatra, ale v prípade pretrvávania ťažkostí vyhľadajte detského gynekológa.