• Syfilis

    , Autor: odbornik6

    dobry den, bola na v nemocnici na koznom odd. kvoli chronickej urtike ktora trva 3 roky. Niekedy vobec na tele nie je nic niekedy neviem fungovat lebo ma neskutocne svrby. Brali mi krv a zistili ze mam syfilis. Vzorku este poslali do NRL aby to potvrdili alebo vyvratili. Vysledky budu do 3dnoch. Nemozem spavat kvoli tomu lebo nie som si vedoma aby som ho mala. Ani jeden priznak k tejto chorobe nemam. V prepustacej sprave mam napisane : HBsAg(CMIA) 0,34S/CO negativ., anti-HCV(CMIA) negativ., RPR-reaginovy test(aglut.) negativ., TPPA -T.pallidum + pozitiv. .Viete mi povedat co to znamena? Mam syfilis alebo nie? Prosim poradte, moja psychika uz konci. Dakujem

    Dobrý deň,
    test bol pozitívny na baktériu,
    vy ste mohla mať stret s infekciou, mohla ste ochorieť a ani ste nemusela vedieť o tom , že infekciu ste mala
    vyčkajte na definitívne testy, následne uvidiíte
    s pozdravom