• Príliš tesná?

    Dobrá deň,
    je mi 13 r. a keď chcem masturbovať a strčiť si tam prty nemôžem tam vsunúť ani jeden pretože ma to veľmi bolí a mím pocit ako keby som mala takú hrbolovitú pochvu. poradíte čím to môže byť? Je to len strachom alebo ako? ďakujem.

    Dobrý deň,
    asi by bolo vhodné viac lubrikovať, ale vo vašom veku by ma tento problém ešte nejako vážne netrápil,
    pošv.vhcod sa sám lubrikuje ak ste dostatočne vzrušená, čo pri self uspokojivaní asi nemôžete dosiahnuť
    prsty a ani nič iné by ste si nemala do pošvy zavádzať sama, mohla by ste si poškodiť pan.blanu m príp. si zaniesť nejakú infekciu
    s pozdravom