• sex

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň mam taký problém , keď sa z priateľom milujeme tak počas ma boli na level strane v podbrusku je to intenzívne.poradite mi prosím :( dakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    vzhľadom na fakt, že vás ako pacienku nepoznám , nie je možné takto na diaľku zistiť o čo sa jedná,
    bolesti pri styku lokalizované na niektorú stranu môžu byť spôsobené cystou na vaječníku, zápalom a mnohými inými faktormi
    skonzultujte prosím tento problém s vaším lekárom
    s pozdravom