• krvacanie v cykle

    , Autor: 2dadulka2

    Dobrý deň, potrebovala by som poradiť pretože som už vážne zúfala. Mám endomeriozu a moj gynekológ ma liečil rôznymi HAK aj inymi hormonami ktoré mi však nerobili dobre.Bolieva ma bruchoa mam za sebou 2 laparoskopie. Trápi ma ze cca 17 až 20 deň cyklu začnem slabo krvacat alebo splniť. Vždy to trva od 3 do 5 dni nie vždy je to rovnaké. Mám aj ranku na krčku a štítnu žľazu mam dobrú. Prosim poraďte mi pretože môj gynekológ to riesi len hormonami no po nich je to ešte horšie. Chcela by som mať bábätko no môj manžel sa bojí keď mám takéto problémy. Musím sa dať najskôr do poriadku. Za radu vopred ďakujeme.

    Dobrý deň,
    endometrióza sa lieči spôsosbom ako ste liečená vy
    Zásadne iný spôsob ani veľmi nie je
    Tehotestntvo by vám určite prospelo, avšak počítajte s tým, endometriózy sa nedá celkovo zbaviť, je to dlho trvajće ochorenie, kt,. sa dá len ovlyvniť, zmierniť
    Môžte sa pokúšať o tehotenstvo spontánne , ak by sa sa vám to nedarilo, vyhľadajte centrum asistovanej reprodukcie, tam sa vám budú venovať komplexne a pomôžu a poradia vám