• mozne tehotenstvo

    , Autor: tina945

    Dobry den, uz asi tyzden ma trapi taka chudna nevolnost.. je mi zle ked nieco zjem aj ked som hladna... Zacina to tak ze najem sa o hod a pol uz mi zacne skvrkat po bruchu a zacne sa mi grgat a zacnemi byt zle.. ked sa nenajem tal ma zacnenapinat na vracanie a musim sa najest.. najrm sa a v kuse sa mi grga.do menstruacie mam este osem dni ale tests som si spravila a je negativny.. mam aj taly hustejsi biely vytok ktory nesvrbi ani nepali.. mohlo by sa jednat aj tak ao tehotenstvo? Hoci test vysiel negativne.. lebo to akp mi je zle mi je divne..a za dej atrasne vela toho pojem.obville som tolko nepokedla.pisalq som van s tou cystou.tak neviem ci to ma nejaky suvis dakujem

    Dobrý deň,
    test môže byť negatívny, zachytáva tehotenstvo až neskúr, čiže aj táto možnosť existuje.
    Taký celkový pocit nafúknutia a zvracanie, môže súvisieť s mnohými príčinami.
    Vyčkajte teda menses a uvidíte ďalej
    S pozdravom