• problemy po konizacii Leep metodou

    , Autor: odbornik6

    Dobry den, mam 32 rokov za sebou 1 porod...
    2.juna som bola na konizacii krcka maternice z dovodu krvacania po PS a krvacania pred menstruaciou. Na 4 den po operacii som dostala menstruaciu,ktora bola ovela silnejsia ako som mavala doteraz. Krv sa zo mna liala,ale stale som si myslela,ze je to normalne. Dnes 12 den po operaci mam stale krvacanie, kvapka zo mna jasno cervena krv a neprestava to. Po telefonickom rozhovore s mojou gynekologickou mi bolo povedane ze je to normalne. Je to naozaj tak? Uz sa zacinam pomaly bat,ze nieco nie je v poriadku.
    Vopred dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    nemusí sa jednať o menses, môže krvácať i krčok,
    osobne by som sa šla radšej vašej lekárke ukázať nech vás vyšetrí, či sa naozaj jedná o krvácanie z maternice a aký je dôvod(UZV kontrola)alebo náhodou nejde o krvácanie z krčka, nezávisí o metódu , akou bola konizácia realizovaná, po tejto ooperácii často a rado dochádza ku krvácaniu
    Určite sa nechajte vyšetriť
    S pozdravom