• Bolava hrcka

    , Autor: rebelka

    Dobry den, 11.4. Som vam pisala ohladom bolavej hrcky
    Este v ten den som navstivila svoju dr. Mala by som byt teraz podla poslednej ms v 7tt. Doktorka povedala, ze ta hrcka pri /na velkom pysku neovplyvnuje tehotenstvo a predpisala mi na nu framykoin. Obcas to uz vyzeralo tak, ze hrcka ustupuje a potom zase naopak. Dnes ju mam podla mna este v horsom stave ako na zaciatku. Mam to zase velke, cervene, bolave a niekedy to aj svrbi. Mam pocit, ze uz nema vyznam natierat to tym framykoinom. V pribalovom letaku je aj napisane, ze by som si mala dane miesto natierat 10dni a potom sa poradit s lekarom. Neviem, co mam urobit. Dnes je to uz 18ty den a priznam sa, ze uz si to velmi ani nenatieram. Sestricka ma objednala na kontrolu az 7.5. (kedy by sa mala skontrolovat vitalita plodu a spominana hrcka). Som vsak na vazkach, ci mam cakat dalsi tyzden, ked je zrejme, ze mi ten framykoin nepomaha. Co si o tom myslite? A neviete, co by spominana hrcka mohla byt, pripadne, co by mi mohlo pomoct? Uz ju mozem mat dokopy aj 6tyzdnov. Len riesit som to zacala asi po prvych troch, kedze som si myslela, ze ide o zapalenu vyrazku (ako som vam o tom pisala v tom prispevku z 11.4.). Vopred dakujem za vase vyjadrenie a radu.

    Dobrý deň,
    myslím, že ak vám nepomáha framykoin, určite si ho už nemusíte natierať.
    Ak sa tá "hrčka" zhoršuje a začína vás pobolievať , doporučujem vám určite ísť k lekárovi čím skôr, treba odobrať kultiváciu, alebo vysať obsah....Určite by som to riešila, zrejme na tehotenstvo to vplyv nemá, avšak ak sa jedná o nejakú infekciu treba ju preliečiť.
    S pozdravom