• menštruácia po laparoskopii

    , Autor: ela753

    dobrý deň, 10.4 mi bola laparoskopicky odstránená cysta z vaječníka, bola som prijatá do nemocnice neplánovane v dôsledku veľkých bolestí v podbrušku. Menštruácia mi mala príst na 28 den cyklu, teda 16.4, dnes ráno ma z nemocnice prepustili a poobede mi prišla menštrácia, teda o tri dni skôr. Nemôže to spôsobit nejaké problémy po laparoskopii? nemám bolesti ani nič, len som z toho nervózna, že prišla o tri dni skôr. Mohla to laparoskopia a nasledne podavane injekcie proti vytvoreniu krvých zrazením cyklus urýchliť? ďakujem za odpoved

    Dobrý deň
    , myslím si, že to nie je prblém,
    organizmus je po operácii trošku zmätený, dobré je, že menses máte.Cyklus by sa mal potom upraviť.Vyčkajte.
    Nerobte si zatiaľ starosti.
    S pozdravom