Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
12,986 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Nakaza

  , Autor: odbornik6

  Dobrý deň,
  mojej priateľke bola diagnostikovaná nákaza chlamýdiou trach. Keďže som s ňou mal dlhodobý nechránený pomer, existuje možnosť, že nie som tiež infikovaný. čital som, že ide o vysoko infekčnú chorobu. Ďakujem za názor.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň,
  je to veľmi pravdepodobné,infekcia zväčša prebieha asymptomaticky, to znamená bez akýchkoľvek príznakov.

Podobné otázky

 • chlamydie

  , Autor: Sonic

  Chcela by som Vas poprosit o radu. Mam dlhodobeho priatela a bola mi diagnostikovana nakaza chlamydiou trachomatis. Vysledky mojho priatela boli negativne. Prosim Vas, je mozne aby ma nakazil on, kedze ma negativne vysledky? Nemam ziadneho ineho intimneho partnera, co sa o mojom priatelovi neda povedat. Zistila som, ze sa kontaktuje aj s inymi zenami. Lekar mi nasadil uz druhy krat opakovanu mesacnu antibioticku lliecbu a kazadym mam pozitivne vysledky.
  Dakujem velmi pekne.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň,
  mohol vás nakaziť váš priateľ, či ex priateľ, ktorý síce má teraz negatívne výsledky (otázne je či naozaj), možno po preliečení a jeho imunitný systém bráni opakovanému nakazeniu. Zatiaľ čo u vás infekcia pretrváva.