• Nakaza

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň,
    mojej priateľke bola diagnostikovaná nákaza chlamýdiou trach. Keďže som s ňou mal dlhodobý nechránený pomer, existuje možnosť, že nie som tiež infikovaný. čital som, že ide o vysoko infekčnú chorobu. Ďakujem za názor.

    Dobrý deň,
    je to veľmi pravdepodobné,infekcia zväčša prebieha asymptomaticky, to znamená bez akýchkoľvek príznakov.