• Krvácanie

    , Autor: Lamka

    Dobrý deň,

    Som rok po 2. Sekcii. Užívam od mája minulého roka Azaliu, pretože dojčim. Všetko bolo v poriadku avšak od februára mám problémy
    Najprv sa mi vysypal chrbát a svrbelo to. Potom po mesiaci som mala 1 deň hnedé špinenie. Asi týžden na to zas 5 dňové hnedé špinenie. Potom o týždeň krvácanie. Už krvácam 16 dní a posledné 2 dni sa to zintenzívnilo. Vyrázky zmyzli. Bola som u lekára 2x. Vraj mám všetko v poriadku tak mi nakázal vysadiť Azaliu. Myslíte, že by Azalia mohla toto spôsobiť po skoro 3/4 toka užívania?
    Na krvácanie mi nedal nič. Vraj to prejde same keď vysadim Azaliu. Sestrička mi pre istotu odobrala krv ci mi nechýba železo. Objednala som sa aj k obvodnej lekárke na vyšetrenie. Ďakujem za názor.

    Dobrý deň, áno, je možné, že opisované ťažkosti s krvácaním, či špinením spôsobuje hormonálna antikoncepcia. Medzi časté vedľajšie účinky patrí aj vznik akné, či vyrážky. Tiež by som sa priklonil k názoru vysadiť antikoncepciu. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.