• Zápal?

    , Autor: katherin8412

    Dobrý deň! 3.1. mi skončila ms ktorá bola normálne po 30 dňoch no kratšia a s bolesťami a nevoľnosťou po celu dobu čo zvyčajne mávam len v prvý deň. Potom jeden deň bez výtoku ďalší slabo ružový žiadny, opäť slabo ružový aj s výraznou chvíľkovou bolesťou v podbrusku a od vtedy nic a ostali len slabé bolesti, nevoľnosť a pocit tlaku v podbrušku. Bola som u zastupujúcej dr. lebo môj doktor je pn vyšetrila ma a pýtala sa počas vyšetrenia, či keď zatlačila bolí, bolelo ale len ako bežne pri tlaku ... a konštatovala že je to zápal ... dala mi atb ...môže to byť zápal? Info: dojčím dcéru ... má 1 rok a2 mesiace... Či si mám robiť baby test? Ďakujem
    katherin8412

    Príspevky: 1
    Registrovaný: Pia 10.Jan. 2014 9:29

    Dobrý deň,
    tehotenský test si urobiť môžte, ale podľa príznakov sa jedná o zápal. Ak to potvrdila vaša lekárka, nerozumiem prečo máte pochybnosti. Do pár dní užívania ATB by bolesti mali postupne ustupovať.