• Kondóm

    , Autor: gaga

    Dobrý deň pani doktorka, písala som Vám 5.1.2014, ohľadne kondómu, ktorý sa nám s priateľom roztrhol a mala som pocit, že kúsok ostal vo mne. Stalo sa to v nedeľu, 5.1. a dnes 7.1 zo mňa ten kúsok kondómu naozaj vyšiel. Spolu s bielym výtokom. Neviem, asi bol ten kondóm chybový, pretože ten kúsok je úplne súmerný, v tvare slzy. Neviem, či sa teraz obávať nejakého zápalu, keďže bol ten kúsok vo mne od nedele po dnešok. Nič ma nebolí, až na ten výtok. Výtoky ale mávam. Ďakujem pekne za radu :D

    Dobrý deň,
    v takom prípade si myslím, že sa vôbec nemusíte obávať. Ak si chcete byť úplne istá kúpte si vaginálny výplach antibakteriálny. Ale nie je to nevyhnutné.