• Hnedý výtok pred menštruáciou

    , Autor: babyka10

    Dobrý deň,
    chcela by som sa opýtať. Nevedela som otehotniet, lebo som mala endometriozu, tak mi vybrali cysty z vajecnikov laparoskopicky. Hned po cca 3mesiacoch som otehotnela, a porodila sekciou. Zhruba 6mesiacov po porode som začala asi týždeň pred menštruáciou špiniť(niekedy aj po styku) a opakuje sa to každý mesiac(ale menštruáciu mam na čas, a pred tehotenstvom mi zvykla meškat aj týždeň, ale špinila som tiež)...stále kojím, neviem či to s tým može mať nejaký súvis, len sa obávam či to niesu zas príznaky endometriozy. Ďakujem pekne

    Dobrý deň,
    veľmi pravdepodobne ide o nepravidelnosť cyklu spôsobenú dojčením, určite nejde o príznak endometriózy. Ak je to pre vás neprijateľné požiadajte lekára o predpísanie antikoncepcie pre dojčiace ženy.