• menopauza

    , Autor: medulienka1970

    Dobrý deň pani doktorka prosím Vás ja mám taký problém mám43 rokov ,neustále som mávala návaly tepla a zvýšený pulz ,po návšteve internistu my nasadili egilok 25 a beriem ho len večer 1/2 a poslali ma na gyndu tam my spravili testy všetky mám OK ,pani doktorka my nasadila NOVOFEM
    ale návaly a potenie mávam ešte len chvíľkové môžem to užívať naďalej užívam ho 7 deň alebo vysadiť ďakujem Vám za Váš názor
    PS nemôže my ten egilok ublížiť.

    Dobrý deň,
    pokračujte ďalej v užívaní oboch liekov, počkajte na efekt, za 7 dní sa efekt ešte neprejaví naplno. Následne kontrola u internistu aby zvážil prípadne vysadenie Egiloku.