• bolest bradaviek

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň. pobolievaju ma bradavky uz asi 5 dni. ked sa ich dotknem je to dost neprijemne a kazdy vecer sa zafarbuju tak do fialova a a su vystupene este k tomu sa mi zacali robit hrube zilky na prsiach. ked mam podprsenku tak je vsetko ok ale ako ju dam dole tak katastrofa.... Neviete co to moze byt?? uz druhy mesiac uzivam duphostan na upravenie cyklu a po douzivani mi meska menstruacia uz 8dni. robila som si aj test ale vysiel negativny da sa naň spolahnut? Dakujem

    Dobrý deň,
    či sa dá na test spoľahnúť sa ťažko odhaduje, každý má určitú mieru falošného výsledku. Test zopakujte.