• bolest vajecnika

    , Autor: janine0108

    Dobry den. Chcem sa opytat, uz asi pol roka sa pokusame o babatko, mam pravidelny cyklus, menstruacia cca 4-5 dni, vsetko ok. Tento mesiac som bola na gyn na specialne vysetrenie, lebo som mala zvysene vysledky na CIN1, vysiel negativne, takze som bola ubezpecena, ze vsetko je v poriadku. Najblizsia menstruacia mi vsak meskala dva dni, priebeh bol v podstate normalny, klasicky mi koncilo krvacanie spinenim, uz sme sa aj milovali a potom asi na 6. den sa mi vratilo slabe krvacanie plus mam tmavohnedy vytok doteraz. Nie je to nejake intenzivne, ale je to uz 9.den od zaciatku menstrucie a nikdy som to nemala a nejako to nevyzera, ze by to chcelo skoncit, cize urcite je to nejaka abnormalia. Plus ma pobolieva lava strana, asi vajecnik(bodava bolest), neviem si poriadne ani lahnut na bok. Je to take striedave, chvilku ma to boli, potom zas vobec, potom zas, tak netusim co to moze byt.Chcem sa spytat ci to moze nejako suvisiet s tym sterom na to specialne vysetrenie, ci sa mi mohlo nieco poskodit, alebo aka je pricina (babo? :o))? Na gyn prehliadky chodim pravidelne, podla doktorky je vsetko ok, tak neviem ci za nou zajtra mam zajst alebo sa nemusim bat, ze je to nieco vazne. Pytam sa, lebo fakt som takyto priebeh menstrucie nikdy nemala. Dakujem velmi velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    na menštruáciu vplýva množstvo faktorov, preto sa niekedy môžu objaviť jej nepravidelnosti. Vo vašom prípade by bolo ideálne ak by ste sa objednali k lekárke na ultrazvuk aby sa vylúčila cysta vaječníka, ktorá sa môže presne takto prejavovať. Tehotenstvo je menej pravdepodobné.