• Problém v pošve

    , Autor: kikuska66

    Dobrý večer,
    mám 16 rokov a pohlavný styk som už mala. Naposledy pred 16 dňami. Od včera mám hrozné svrbenie v pošve, aj ma to páli. Tiež je to hrozne začervenané a reže ma tam. Mám aj výtok taký bielo/žltý, nie hrudkovitý ale normálny, ako keby hlien a má taký kyslastý zápach. Čo mám robiť? Je to hrozne nepríjemné...

    Dobrý deň,
    je nutné navštíviť lekára, ide o vaginálnu infekciu a je nutné preliečenie.