• opakovany vytok

    , Autor: lexi

    Dobry den, chcela by som Vas poprosit o radu, v juni pred menstruaciou som dostala biely svrbiaci hrudkovity vytok, v lekarni mi odporucili mast aj capiky Candibene, dala som si mast a vecer som dostala menstruacou. Tato situacia sa asi po mesiaci zopakovala, kedze bol vikend, pouzila som capiky. Uzivala som aj probiotika. Co mozem urobit aby sa situacia neopakovala? Na preventivku u gyn. ma objednali az o 2 mesaice. Dakujem pekne za odpoved, prijemny den.

    Dobrý deň,
    v lekárni si kúpte Lactofeel, ak však nemáte žiadne ťažkosti veľmi pravdepodobne išlo len o náhodu. Lactofeel môžete užívať aj preventívne.