• Krvavé špinenie mimo menštruačný cyklus

    , Autor: maja79

    Dobrý večer, chcem sa opýtať, 17.2 mi skončila menštuácia, no 22.2 som začala mať také krvavo-hnedé špinenie, trvalo to 2 dni a po tom prišla zas menštruácia 28.2 mi skončila a od pondelka 4.3 mám zas špinenie a zas krvavo-hnedé. Antikoncepciu neberiem ani som nebrala, kojím už 11 mesiacov a menštruáciu som mala vždy od pôrodu pravidelnú. O čo môže ísť? Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    pri kojení môže dochádzať k poruche menštruačného cyklu, na druhej strane ak bola menštruácia doteraz pravidelná mohla by byť príčina aj iná, na to je však potrebné gynekologické vyšetrenie.
    Ak bude podobné špinenie pokračovať navštívte svojho gynekológa.