• "niečo na krčku maternice"

    , Autor: ja-kassiopea

    Dobrý deň, na krčku maternice som si nahmatala maličký útvar asi veľkosti špendlíkovej hlavičky. Neviem, čo to môže byť, na dotyk je to akoby "drsné", možno ako chrasta, ťažko povedať, keďže som to nevidela a našla som to, lebo som cítila akési nepohodlie.. Asi to tam nemá byť, však?

    Dobrý deň,
    nie, nie je to normálny nález. Doporučujem návštevu gynekológa.