• uzitie tablety escapelle, ako dalej ?

    dobry den, s priatelkou sa nam stala mensia nehoda pri pohlavnom styku, nic podobne sa nam este nestalo, preto nemame skusenosti s takymito vecami, vase rady by nam velmi pomohli. 3. 2. som mal pohlavny styk s priatelkou, praskol nam kondom v tej najhrosej chvili, ale vacsina eakulantu zostala vo vnutri, asi po 11 hodinach uzila tabletku escapelle. chcel by som sa spytat ako mame postupovat dalej ? kedy by bolo najlepsie urobit tehotensky test, aby sme mali 100 percentnu istotu, ze tabletka zabrala ? kedy by sme mali navstivit gynekologa ? vase rady by nam velmi pomohli, lebo s tymto nemame prilis vela skusenosti, vopred dakujem

    Dobrý deň prajem,
    v podstate treba teraz počkať na krvácanie, je však nutné si uvedomiť, že sa môžu pridružiť poruchy menštruačného cyklu. menštruácia teda môže meškať, prípadne prísť skôr, netreba sa zľaknúť, že by bola vaša partnerka tehotná. spoľahlivosť Escappele je vysoká. Ak si chcete pre istotu urobiť tehotenský test počkajte 10-14 dní od pohlavného styku.