• info

    , Autor: odbornik6

    Dobry den chcela by som sa vas opytat co my poradite na kvasinky. Stale mam biely vytok mam svrbenie a zapacha to. Problemy pri moceni nemem ale pri pohlavnom styku mam bolest zo zaciatku. Moze to byt s hoto. Ked navstivim dok tak je vsetko v poriadku da my canesten alebo nieco druhe mesiac je dobre a potom zas. Kupujem si to aj sama aj cipky aj mast mam aj gel lactofeel je to na chvilu. Nenosim tanga ani obtiahnute oblec nosim bavlnene spod pradlo. Aj pocas tehotenstva som to mala potom my to preslo lebo v nemocnici my nato dali cipky(gulicky)neviem ako sa to vola. Po porode to mam zase. Nemozem sa hoto zbavit asi to budem mat cely zivot. Manzel to niekedy ma tiez to svrbenie tak mu dam canesten je to prenosne mohla som ho nakazit dakujem za odpoved a za radu

    Dobrý deň,
    pravdepodobne nepôjde len o kvasinky, bolo by vhodné urobiť u gynekológa kompletnú kultiváciu z pošvy v čase pretrvávania problémov, taktiež váš partner by mohol navštíviť urológa aby mu zobral stery z uretry a následne aby sa aj on preliečil. Takto to prenášate jeden na druhého, a sa vy preliečite dôjde k prenosu na partnera a naopak.