• gynekologicky problem

    , Autor: 82nikky

    Dobry den chcem sa spytat či možem mat menzes ak som nahodou tehotna na začiatku a či tehotensky test je 100%dakujem

    Dobrý deň,
    niektoré ženy majú na začiatku tehotenstva "pseudomenštruáciu" ale obvykle je iného charakteru, je slabšia a kratšia, ide viac menej o špinenie. Čo sa týka istoty tehotenského testu, nie je 100% , sú rôzne citlivé. ak chcete mať istotu dajte si vyšetriť krv u lekára.