• Problémik

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň.
    Som odcestovaná zo Slovenska a mám isté problémy.Bolí ma v podbrušku,občas i pri pohlavnom styku.Mám dosť citlivé prsníky,ale som asi v polovici cyklu a dosť mi začali vypadávať vlasy.Neviem,či to nejako spolu súvisí. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    urobte si tehotenský test aby sa vylúčila gravidita. Na ďalšiu diagnostiku je potrebné gynekologiké vyšetrenie.