• ...

    dobry den.prosim vas ja by som sa chcela len opytat uz asi 3-4mesiac mavam problemy a to.ked vysadim antikoncepciu na 7dni dostanem menstruaciu a po nej hned ma zacne stipat okolo vchodu do posvy.je to neaka infekcia?mozem si na to kupit canesten mast alebo co by som mohla?nemavala som tieto problemy len teraz ak pisem 3-4mesiace asi.a pohlavny styk som nemala tak neviem co to moze byt.dakujem vam velmi pekne za vasu odpoved

    Dobrý deň,
    je možné, že ide o infekciu, ak sa to pravidelne opakuje bolo by vhodné navštíviť gynekológa aby urobil cielené vyšetrenie aodobral kultiváciu z pošvy. Canesten cream je konkrétne na mykotickú infekciu, ak nemáte práve možnosť navštíviť gynekológa tak si to v lekárni zakúpte, mykóza je najčastejšia infekcia takže by to mohlo pomocť, ale do budúcnosti si určite naplánujte gynekologickú prehliadku.