• Teyla a expiracia

    Dobrý deň prosím vás beriem ant.krúžok Teyla a vložila som si ho 13.8 a vyberala o 3 týždne 3.9
    Neskôr som si všimla že krúžok ma expriraciu 9/2024.je možnosť že som tehotná ta expriracia plati ešte cely september alebo ako to je?dakujem za odpoved

    Dobrý deň, tak, ako to platí pri expirácii vo všetkom, od potravín po všetok spotrebný tovar, ak je písaná expirácia do 09/2024, platí to na celý daný kalendárny mesiac, takže minimálne do 30.09.2024 je vaginálny antikoncepčný krúžok plne účinný.