• Otehotnenie

    Dobrý deň, včera sme mali s priateľom nechránený pohlavný styk. Pred stykom, sme mali predohru pri ktorej bol vlhký viac ako inokedy. Je možné z toho otehotnieť? Alebo by bolo lepšie užiť tabletku po?

    Dobrý deň, samozrejme, za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Rozhodnutie užiť tabletku núdzovej antikoncepcie je na Vás. Do budúcna odporúčam používať niektorú z foriem antikoncepcie! Viete sa poradiť s Vaším obvodným gynekológom, ktorý Vám vie eventuálne predpísať napríklad hormonálnu antikoncepciu.