• Špinenie počas antikoncepcie

    Dobrý deň, užívam antikoncepciu Mistra cca rok, užívam ju pravidelne. Chcela by som sa spýtať - väčšinou mi 2 dni pred doužívaním blistra začne špinenie a mierne bolesti v podbrušku, opakuje sa to cca už 4.-5.krát. Myslíte, že je potrebné zmeniť preparát? Vediem zdravý životný štýl, nefajčím a pijem len príležitostne. Ďakujem veľmi pekne.

    Dobrý deň, ak Vám to vyslovene neprekáža a preparát Vám vyhovuje, nie je potrebné meniť preparát hormonálnej antikoncepcie. V prípade, že by Vám to prekážalo, je možné zmeniť preparát hormonálnej antikoncepcie za iný, s o niečo vyšším množstvom a odlišným zložením.