• Interakcia

    Dobrý deň, môže sa HAK Softine znížiť účinok s užívaním lieku Dr. Max Goodbye stress? Znižuje ashwagandha účinok?

    Dobrý deň, neviem o tom, že by Ashwagandha mala mať vplyv na účinok hormonálnej antikoncepcie. Sú známe niektoré bylinky, ktoré tento vplyv mať môžu. Ashwagandha medzi ne nepatrí.