• Teyla - znizenie ucinkov kvoli liekom

    , Autor: Lu ka

    Dobry den,
    prosim Vas, moze ovplyvnit ucinok antik. kruzku, Teyly, lieky Indol3c?
    Pisala som Vam ohladom toho, ze aj pri spravnom zavadzani kruzku mi meska menzes, co sa mi este nikdy za tie roky nestalo a napadlo mi, ze som zacala uzivat tieto lieky ako prevenciu..
    Vopred Vam dakujem.

    Dobrý deň, nie, Indol3c nemá vplyv na účinok hormonálneho antikoncepčného krúžku. Pokračujte v jeho pravidelnom a správnom aplikovaní.