• Doplnenie spravy

    Dobrý deň doplním k včerajšej správe. Večer som bola 3x na wc z toho raz hnačka ale potom to ustúpilo nakoniec bez tabletky. Antikoncepciu som užila o 2 hodiny po hnačke.
    Dnes ráno mi je trochu nevoľno z nadchytak som si dala pol tablety deganu. A chcela som si dať ešte endiaron lebo necítim v poriadku ani čreva aby ma niečo nechytilo.. Už som bola dnes ná wc napriek tomu že som nič nejedla .

    Antikoncepciu beriem až večer o 9. Ovplyvni to jej účinok keď bude taký časový odstup?

    A solmucol prášky môžem?

    Ďakujem za ochotu a odpovede

    Dobrý deň, aj napriek tomu, že dodržujte dostatočný časový odstup a účinok hormonálnej antikoncepcie by mal byť zachovaný, je za daných okolnosti asi vhodnejšie dodržiavať pohlavnú abstinenciu až do vyzdravenia a vymiznutia príznakov. Môže sa u Vás jednať o druh virózy, keďže máte tráviace problémy, ako aj respiračné ťažkosti. Solmucol tiež nemá vplyv na účinok hormonálnej antikoncepcie.