• Nechraneny styk

    , Autor: Vikina2

    Dobrý deň už 4 mesiace beriem antikoncepciu zoely a mali sme teraz s partnerom 2 dni po sebe nechraneny styk ale bolo to tak že ani minutu to netrvalo a nespravil sa do mňa ale stále sú tam kvapôčky lásky aká je šanca otehotnenia?

    Dobrý deň, za predpokladu pravidelného a správneho užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie môžete mať nechránený pohlavný styk aj s ejakuláciou do pošvy a tehotná nebudete. Nemusíte sa obávať. Pokračujte v pravidlenom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.