• Azyt

    , Autor: Tanjabbb

    Dobrý deň užívam antikoncepciu Daylla. Ochorela som a nasadili mi atb Azithromycin Sandoz 500mg. Momentálne mam 7 dňovú pauzu (dnes 5. deň). Atb mam na 3 dni, takže deň po dobratí atb začínam brať novy blister. Bude účinnosť antikoncepcie nejako znížená? Vopred Dakujem.

    Dobrý deň, áno, preto za týchto okolností počas 10 dní po doužívaní antibiotík používajte aj doplnkovú mechanickú formu antikoncepcie (kondóm).