• Mistra

    , Autor: Janula2511

    Dobrý deň, gynekológ mi predpísal hak mistru.aky máte na ňu názor? nakoľko je dobrá, nakoľko zaťažuje organizmus , nežiaduce účinky?

    Dobrý deň, jedná sa o štandardne predpisovaný preparát kombinovanej hormonálnej antikoncepcie. Každý preparát hormonálnej antikoncepcie môže u ženy spôsobovať vedľajšie, či nežiadúce účinky. Nie každej žene sadne každý preparát hormonálnej antikoncepcie, niekedy je nutné preparát zmeniť. Je to individuálne. Je možné, že Vám predpísaný preparát bude vyhovovať a budete s ním spokojná. Začnite s užívaním podľa odporúčaní. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.