• Menštruácia

    , Autor: Sona_19

    Dobrý deň,
    užívam antikoncepciu Belara už 3 mesiace pravidelne, nikdy som nevynechala žiadnu tabletku a nemala som ani žiaden problém.
    Pred dvoma týždňami mi skončilo krvácanie z vysadenia, teraz mi ostáva ešte 6 tabletiek a včera som mala špinenie a dnes už mám aj krvácanie.
    Začala som však cvičiť aby som schudla a zmenila som stravu. Môže to byť aj kvôli tomu? Alebo tam môže byť aj iný problém?
    Vopred ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie sa aj napriek pravidelnému a správnemu užívaniu tabliet môže vyskytovať nepravidelné špinenie, či krvácanie, prakticky aj počas celého cyklu. Zmena životného štýlu na to môže mať tiež vplyv, aj keď je cyklus riadený užívanými hormónmi. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.