• O čo ide?

    , Autor: Llllliiiiivvvvv

    Dobrý deň, pravidelne beriem HAK už 4 mesiace. Ešte sa mi nestalo, že by som ju vynechala. Krvácanie z vysadenia mi začína skoro vždy na druhý deň večer (v nedelu mávam poslednú tabletku a v utorok večer príde krvácanie). Problém je, že tento mesiac je nejak iný. Včera 30.1. Som si dala rano poslednú tabletku a večer som spozorovala jemné špinenie. Dnes je to prvý deň čo tabletku nemám a už prišla slabá menštruácia. Je všetko v poriadku? Alebo je tam nejaký problém? Ďakujem

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, je to v poriadku. Krvácanie z vysadenia sa najčastejšie dostavuje na 2 - 3 deň pauzy, ale môže prísť aj skôr, rovnako tak špinenie sa môže vyskytovať prakticky počas celého cyklu. Nemusíte sa obávať. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie podľa plánu.