• EllaOne

    , Autor: Rr9

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať do akej miery je účinná núdzová antikoncepcia ellaOne po uziti až po skončení ovulácie? Ďakujem.

    Dobrý deň, liek je možné užiť kedykoľvek v priebehu menštruačného cyklu, čo najskôr, ale najneskôr 120 hodín (5 dní) po nechránenom pohlavnom styku alebo po zlyhaní antikoncepcie. Je pravda, že Escapelle by možno bola vhodnejšia voľba, ani tá by však nezaručovala stopercentný úspech. Ak ste preparát užili včas a správne, účinok by mala mať. Odsledujte si to.