• antikoncepcia daylette

    , Autor: kackam

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať: užívam antikoncepciu triquilar , nakoľko sa prestala vyrábať , pán doktor mi zmenil antikoncepciu na daylette .Moja otázka znie , musím mat mesačnú prestávku keď chcem začať novu antikoncepciu ? Či ju môžem začať brat v tej prestávke keď mi začne menštruácia ? Ďakujem za odpoveď .

    Dobrý deň, nemusíte mať mesačnú prestávku. Nový preparát hormonálnej antikoncepcie môžete začať užívať najskôr v deň po užití poslednej tabletky predchádzajúceho preparátu, ale najneskôr v deň, ktorý nasleduje po sedemdňovej pauze predchádzajúcej hormonálnej antikoncepcie.