• Predcasna menstruacia v 10 den uzivania antikoncepcie

    , Autor: Verca1234

    Uzivam antikoncepciu Lunytta uz niekolko rokov. Posledne 4 mesiace som mala spinenie uz 7 dni pred zaciatkom menstruacie, teda 14 dni po brani antikoncepcie, tento mesiac som spinila uz na 9 den po zaciatku brania antikoncepcie a na 10.den som zacala krvacat. Mam dobrat antikoncepciu a potom 7 dni vynechat (aby som dostala kramy) a potom pokracovat s dalsim balenim tabletiek? Je taketo spinenie znakom, ze nieco nie je v poriadku a mala by som zmenit antikoncepciu? Chystam sa ku gynekologovi ale termin mam o mesiac, preto by som bola rada za vysu radu. Dakujem

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie sa špinenie môže vyskytovať počas celého cyklu aj napriek pravidelnému užívaniu. Je tu možnosť, že bude potrebné preparát hormonálnej antikoncepcie vymeniť. Takto sa Vám bližšie neviem vyjadriť. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa aj skôr.