• Je to v poriadku

    , Autor:

    Dobry den potrebovala by som poradit antikoncepciu uzivam uz viac ako 2roky a nikdy som nemala podobnw problemy v juni som mala menstruaciu normalne v juli som si menstruaciu chcela oddialit o 3dni ale na 4den kecy som uz vynechala tabletky dom zacala silno krvacat a vypatavali zo mna kusy krvi teraz uz 4den uzivam antikoncepciu ale stale mam krvacanie ktore sa strieda najskor masm uplne stlabe az ziadne a v noci sa mi spusti nekontrolovatelne krvacanie mam este pockat a uzivat nadalej antikoncepciu alebo mam navsrivit hned gynekologa

    Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne informácie ohľadom preparátu hormonálnej antikoncepcie ani iné okolnosti “oddialovania” menštruácie, ťažko sa takto vyjadriť k ďalšiemu postupu. Odporúčam pri pretrvávaní ťažkostí navštíviť Vášho obvodného gynekológa.