• 17 rokov a KarHleight?

    , Autor: basq

    Dobrý deň, mám 17 rokov a pred mesiacom som začala prvýkrát užívať hormonálnu antikoncepciu KarHleight. Avšak, dočítala som sa, že táto anti nie je vhodná pre mladé pacientky z dôvodu osteoporózy, práve kvôli nízkodávkovej hatk. Neviem, čo na tom môže byť pravdy, trošku sa mi aj zhoršila pleť odvtedy, viac som vyhádzaná, no pri konzultácii mi gynekologička povedala, že do 3 mesiacov by mi to malo práveže pomôcť, no zatiaľ to je len horšie. Viem, že bez vyšetrení je ťažko Vám odpovedať, no bola by som veľmi vďačná za Váš odborný názor. Ďakujem veľmi pekne, a prajem príjemný zvyšok dňa.

    Dobrý deň, ak sa stav bude naďalej zhoršovať, bude vhodné porozmýšľať o zmene preparátu hormonálnej antikoncepcie. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.