• Krvacanie mimo menstruacie

    , Autor: Lenkabil

    Dobrý deň. Uzivam antikoncepciu Axia uz necelych 6 mesiacov, stale bolo vsetko v poriadku. Menštruácia prisla kazdy mesiac 3-4 dni po vysadení. Avsak Pred 10 dňami sa mi skončila a pred tyzdnom som zacala mat silný hnedý vytok, ktory sa pred troma dnami uz premenil na krv. Krvacam uz dni 3, je to slabsie ako menstruacia. Chcem sa spýtať ci to je Normalne. Mam aj cystu na vajecnikoch uz par rokov. Dakujem za odpoveď

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie sa špinenie alebo krvácanie môže vyskytovať. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnotiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.