• Užívanie HaK

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ci dlhodobé užívanie HAK (10 a viac rokov) ma vplyv na otehotnenie? Dokáže žena po vysadení HAK hneď otehotnieť? Ďakujem.

    Dobrý deň, dlhodobé užívanie hormonálnej antikoncepcie by nemalo mať negatívny vplyv na otehotnenie po vysadení. Nemusí sa však podariť otehotnieť hneď v prvý mesiac vysadenia.