• Neistota

    Dobrý deň, prosím vás nie som si istá čo mám robiť lebo na blister si lepím papieriky s názvami dní v týždni, no tento mesiac som si to odložila a nalepila si to neskôr a dnes(streda) som si išla dať tabletku a je tam napísané hore (utorok) som presvedčená, že som si včera tabletku určite dala a nemyslím si, že som nejaký deň vynechala, skôr že som si zle odrátala a inak nalepila papierik s názvami dní no neviem.... ako mám postupovať?(pomer som nemala žiadny počas tohto blistra)

    Dobrý deň, ak užívate antikoncepciu systémom 21 dní a týždňová pauza a navyše, ak ste nemali pohlavný styk, je to prakticky jedno, tehotná tým pádom nebudete a nemusíte mať žiadne obavy. Pokračujte v užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie, doužívajte blister a pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.