• Antikoncepcia dienorette

    Dobry den chcela by som sa spytat ak uzivam pravidelne antikoncepciu dienorette a nemala som 7dnovu pauzu ale mestruaciu mam v poriadku moze to byt nejaka chyba?dakujem za odpoved

    Dobrý deň, aj napriek vynechaniu sedemdňovej pauzy sa krvácanie z vysadenia môže objaviť počas užívania ďalšieho blistra. Nie je to chyba. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.