• Zabudnutie tabletky

    , Autor: Michaela2

    Dobry den, chcela by som sa opytat, uzivam antikoncepciu Belara, mala som 7 dni prestavku a v utorok som mala zacat novy blister, ale az teraz v piatok som ho vedela kupit, cize 3 dni som ju uz mala brat a nebrala. Mozem s uzivanim zacat dnes ? Alebo musim pockat na menstruciu a zacat az v dalsom cykle ?

    Dobrý deň, môžete začať užívať aj dnes, ale najbližší týžden používajte aj doplnkovú formu ochrany (kódóm). Do budúcna však podobným situáciám predchádzajte.