• Vysadenie

    , Autor: Kv18

    Dobrý deň chcel/a by som sa opýtať či môžem vysadiť antikoncepciu konkrétne Mistru? Mám pcos a kvôli tomu ju beriem lenže som transgender ale rodičia o tom nevedia ale vedia, že beriem antikoncepciu. Ako to mám riešiť? Za odpoveď vopred ďakujem.

    Dobrý deň, hormonálnu antikoncepciu vysadiť môžete prakticky kedykoľvek. Čo sa týka sexuálnej orientácie alebo sexuálneho cítenia, antikoncepcia s tým nič nemá.