• antika

    , Autor: Balinka123

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať aká je šanca že môžem byt tehotná pokial beriem antikoncepciu Daylla a práve som zobrala 7 tabletku a mali sme nechránený pohlavný styk ale nespravil sa priamo do mna ale mam posvu.. hneď som si to išla utriet ale myslím si že sa to dostalo aj dnu .

    Dobrý deň, ak už beriete antikoncepciu dlhšie a užívate tabletky pravidelne, ste chránená. Ak ste len začali s užívaním hormonálnej antikoncepcie a začali ste ju brať na prvý deň menštruácie, tak isto ste chránená a pravdepodobnosť tehotenstva je veľmi malá.