• otázka

    , Autor: bibikkk

    Dobrý deň, chcem sa opýtať. Mám veľké bolesti pri menštruácii a beriem antikoncepciu Aidee. Zvyknem na bolesť brat ibalgin, ale všimla som si že mi došiel. Môžem vziať Paralen 500 mg? Neovplyvni to nejak účinok antikoncepcie? Ďakujem pekne.

    Dobrý deň, príležitostne užívaný Paralen nemá vplyv na účinok hormonálnej antikoncepcie.